Všetky montáže realizujeme i naďalej v súlade s protipandemickými opatreniami COVID-19.
Sledujte nás na

Automatizácia

Automatizácia

Čo je to inteligentné riadenie budov a automatizácia?

Inteligentná elektroinštalácia Vám kávu v skutočnosti nespraví. Alebo áno?

Vytvorením inteligentnej elektroinštalácie a automatizácie budete môcť ovládať osvetlenie, tienenie, audio, video, regulovať teplotu, plne kontrolovať zabezpečenie objektu, vytvárať rôzne scény, automatizovať rutinné činnosti ako napr. zapnutie závlahy, ak sú splnené meteorologické podmienky a na záhrade sa nikto nenachádza.

Inteligentná elektroinštalácia a automatizácia Control4

Inteligentná elektroinštalácia od americkej spoločnosti Control4 je vlajkovou loďou systémov inteligentného riadenia budov na trhu. Navštívte nás v našom showroome a presvedčte sa o kráse, flexibilite a komplexnosti tohto riešenia.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Porovnanie systémov inteligentného riadenia budov a automatizácie

Pripravili sme pre Vás porovnanie štyroch najobľúbenejších systémov inteligentnej elektroinštalácie a automatizácie na Slovensku. Porovnanie vychádza z našich dlhoročných skúseností a informácií od výrobcov.

Cenová ponuka, dodanie a montáž

Cena za dodanie a montáž inteligentnej elektroinštalácie a automatizácie je závislá od rozsahu a požiadavkách zákazníka. Ku každému nášmu zákazníkovi pristupujeme individuálne a konečnú cenu vypočítavame na základe obhliadky a podrobnej technickej špecifikácie. Obhliadka objektu alebo priestoru je bezplatná a vykonáva ju technik, ktorý Vám poradí ideálne riešenia pre Vaše potreby.