Dodanie, montáž a servis kamerových a poplachových systémov, prístupových systémov, audio video vrátnikov a automatizácie.
Sledujte nás na

Automatizácia

Automatizácia

Čo je to inteligentné riadenie budov a automatizácia?

Pomocou inteligentnej elektroinštalácie a automatizácie budete môcť ovládať osvetlenie, tienenie, audio, video, regulovať teplotu, plne kontrolovať zabezpečenie objektu, vytvárať rôzne scény, automatizovať rutinné činnosti ako napr. rozsvietenie osvetlenia a odostretie žalúzií pri narušení objektu, zablokovanie ovládania prístupového systému, nasmerovanie otočných kamier a pod.

Inteligentná elektroinštalácia a automatizácia Control4

Inteligentná elektroinštalácia od americkej spoločnosti Control4 je vlajkovou loďou systémov inteligentného riadenia budov na trhu. Navštívte nás v našom showroome a presvedčte sa o kráse, flexibilite a komplexnosti tohto riešenia.

Cenová ponuka, dodanie a montáž

Cena za dodanie a montáž inteligentnej elektroinštalácie a automatizácie je závislá od rozsahu a požiadavkách zákazníka. Ku každému nášmu zákazníkovi pristupujeme individuálne a konečnú cenu vypočítavame na základe obhliadky a podrobnej technickej špecifikácie. Obhliadka objektu alebo priestoru je bezplatná a vykonáva ju technik, ktorý Vám poradí ideálne riešenia pre Vaše potreby.