Všetky montáže realizujeme i naďalej v súlade s protipandemickými opatreniami COVID-19.
Sledujte nás na

Inteligentná domácnosť

Inteligentná domácnosť

Čo je to inteligentná domácnosť?

Inteligentná domácnosť Vám kávu v skutočnosti nespraví. Alebo áno?

Vytvorením inteligentnej domácnosti budete môcť ovládať osvetlenie, tienenie, audio, video, regulovať teplotu, plne kontrolovať zabezpečenie objektu, vytvárať rôzne scény, automatizovať rutinné činnosti ako napr. zapnutie závlahy, ak sú splnené meteorologické podmienky a na záhrade sa nikto nenachádza.

Inteligentná domácnosť Control4

Inteligentná domácnosť od americkej spoločnosti Control4 je vlajkovou loďou systémov inteligentného riadenia domácnosti na trhu. Navštívte nás v našom showroome a presvedčte sa o kráse, flexibilite a komplexnosti tohto riešenia.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Porovnanie systémov inteligentnej domácnosti

Pripravili sme pre Vás porovnanie štyroch najobľúbenejších systémov inteligentnej domácnosti a automatizácie na Slovensku. Porovnanie vychádza z našich dlhoročných skúseností a informácií od výrobcov.

Cenová ponuka, dodanie a montáž

Cena za dodanie a montáž inteligentnej domácnosti je závislá od rozsahu a požiadavkách zákazníka. Ku každému nášmu zákazníkovi pristupujeme individuálne a konečnú cenu vypočítavame na základe obhliadky a podrobnej technickej špecifikácie. Obhliadka objektu alebo priestoru je bezplatná a vykonáva ju technik, ktorý Vám poradí ideálne riešenia pre Vaše potreby.