Dodanie, montáž a servis kamerových a poplachových systémov, alarmov, prístupových systémov a audio video vrátnikov.

O spoločnosti

O nás

Máme viac než 10 ročné skúsenosti z oblasti zabezpečovacích systémov.

Naše úspechy sú založené na znalostiach, vedomostiach a odbornosti našich zamestnancov. Kvalifikovaní, odborne zdatní a lojálni zamestnanci sú hlavným aktívom našej spoločnosti.

  • Odbornosť
  • Precíznosť
  • Kvalita
  • Diskrétnosť
  • Flexibilita
  • Dostupnosť

Spokojnosť zákazníkov

Našim zákazníkom vychádzame v ústrety, prispôsobujeme sa ich požiadavkám v maximálne možnej miere, o čom svedčí ich spokojnosť a pozitívne referencie, ktoré sú našou prioritou.

1500

+
Zabezpečených rodinných domov

500

+
Zabezpečených firiem, miest a obcí

10

+
Viac než 10 rokov skúseností
Náš tím

Sme špecialisti vo svojom obore

Martin Cuninka

konateľ spoločnosti

Zuzana Pavlisová

účtovníctvo a administratíva

Erik Habiger

servisný technik

Ján Sunega

servisný technik

Peter Srovnalík

servisný technik

Milan Šebok

servisný technik

O spoločnosti

Spoločnosť TRONICON, s.r.o. vznikla v roku 2013 transformáciou SZČO s pôsobením na trhu už od roku 2009. Stali sme sa dynamickou a neustále sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá vznikla so zámerom dodávať výhradne profesionálne riešenia pre maximálny komfort a bezpečnosť na tej najvyššej úrovni.

Špecializujeme sa na produkty od renomovaných výrobcov ako je Jablotron, Hikvision, Paradox, Avigilon, Bosch, 2N, ZKTeco, Sorhea, Optex, Umirs, Loxone, Control4 a iné.

Certifikácia

Naše úspechy sú založené na znalostiach, vedomostiach a odbornosti našich zamestnancov. Kvalifikovaní, odborne zdatní a lojálni zamestnanci sú hlavným aktívom našej spoločnosti a preto venujeme značnú starostlivosť ich výberu a ďalšiemu profesijnému vzdelávaniu.

Vďaka špičkovej kvalite poskytovaných služieb a technickej zdatnosti nášho servisného tímu sa rýchlo rozvíjame. Našim zákazníkom vychádzame v ústrety, prispôsobujeme sa ich požiadavkám v maximálne možnej miere, o čom svedčí ich spokojnosť a pozitívne referencie, ktoré sú našou prioritou.