Dodanie, montáž, servis a prenájom kamerových, poplachových a prístupových systémov.
Sledujte nás na

Prenájom

Krátkodobý a dlhodobý prenájom kamerových a poplachových systémov.

Prenájom

Prenájom kamerových systémov

Ponúkame Vám možnosť krátkodobého ako aj dlhodobého prenájmu kamerových a poplachových systémov.

Krátkodobý prenájom kamerových systémov je určený pre udalosti, ktoré spravidla netrvajú dlhšie ako pár dní. Vhodný je všade tam, kde sa vyžaduje monitorovanie davu, ako tomu môže byť pri rôznych verejných podujatiach, koncertoch, letných hudobných festivaloch, náboženských udalostiach, slávnostiach, alebo sviatkoch demokracie a iných protestoch.

Dlhodobý prenájom odporúčame najmä na zabezpečenie stavby, staveniska, pozemku, štátnych hraníc, dočasne zriadených miest pre utečencov a ďalších strategických oblastí a to kamerovým ako aj poplachovým systémom, reps. perimetrickou ochranou.

Naša ponuka zahŕňa kompletný servis vrátane inštalácie, údržby, prípadných aktualizácií a výmeny poškodeného vybavenia.

V prípade potreby vieme zabezpečiť technickú podporu on-site počas celej udalosti.

V našom portfóliu služieb nájdete:

  • Teleskopické stožiare s výškou zdvihu 4 až 9 metrov, vybavené 360° kamerami, ktoré sú doplnené o otočné kamery s 30-násobným optickým zoomom. Stožiare je možné rozšíriť o iné napr. termovízne kamery.
  • Kamerové sety s možnosťou montáže bez kotvenia vďaka neodýmovým magnetom, ktoré sú zabezpečené poistným lanom.
  • Mobilná kontrolná miestnosť vybavená LCD obrazovkami, ovládacími panelmi a technológiou na prenos signálu a záznam obrazu.
  • Batériové napájacie boxy s výdržou až niekoľko dní, fotovoltaické systémy, elektrocentrály, boxy na pripojenie stálych 230V/50Hz
  • Rádiové spoje s dosahom až 10km, 5G/LTE modemy

Pre menej náročných alebo pre iné projekty máme k dispozícii:

  • Kvalitné fotopasce s integrovaným komunikačným modulom LTE-TDD/LTE-FDD/WCDMA/GSM 4G.
  • Kamery na real-time stream.

Kontaktujte nás a nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

Cena za dodanie a montáž zabezpečovacieho systému alebo automatizácie, zmluvného servisu alebo prenájmu kamerového či poplachového systému, je závislá na rozsahu a požiadavkách zákazníka. Ku každému nášmu zákazníkovi pristupujeme individuálne a konečnú cenu vypočítavame na základe obhliadky, podrobnej technickej špecifikácie alebo projektovej dokumentácie. Obhliadka objektu je vždy bezplatná a vykonáva ju technik, ktorý Vám poradí ideálne riešenia pre Vaše potreby.